Adwokat kościelny Płock

Obowiązki adwokata kościelnego w Płocku i okolicach pełnię od 2020 roku, kiedy to zostałam do tego upoważniona decyzją Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie prawa kanonicznego, dysponuję więc nie tylko doświadczeniem, ale także obszerną, specjalistyczną wiedzą. Z moimi klientami współpracuję głównie w sprawach dotyczących stwierdzenia nieważności małżeństwa. Sprawuję obowiązki adwokata prawa kanonicznego w Radomiu, Płocku i innych miejscowościach położonych niedaleko Łasku, gdzie znajduje się moja kancelaria.

Uprawnienia adwokata kościelnego

Jako adwokat kościelny udzielam klientom kompleksowych usług z zakresu prawa kanonicznego. Zajmuję się przede wszystkim udzielaniem porad prawnych, a także reprezentowaniem klientów w procesach, m.in. o stwierdzenie nieważności sakramentu małżeństwa. Sporządzam także niezbędną w czasie postępowania dokumentację, pomagam w zebraniu dowodów i zgromadzeniu świadków. Kiedy to konieczne, pełnię także funkcję negocjatora.

Jak skorzystać z usług adwokata kościelnego w Płocku?

W celu umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wspólnie ustalimy dogodny termin konsultacji i omówimy warunki współpracy. W czasie pierwszego spotkania proszę o podanie wszystkich szczegółów mogących mieć wpływ na decyzję dotyczącą stwierdzenia nieważności sakramentu, np. dokładnych okoliczności jego zawarcia. Na podstawie dostarczonych mi informacji będę mogła stwierdzić, czy istnieją przesłanki do wszczęcia procedury. Zapraszam do kontaktu.