Adwokat kościelny Włocławek

Sprawuję obowiązki adwokata kościelnego we Włocławku i okolicach. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu prawa kanonicznego oraz uzyskałam stosowne uprawnienia do pełnienia tej funkcji z rąk Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo. W czasie sprawowania swoich obowiązków zawodowych dbam o to, by na podejmowane przeze mnie działania nie miały wpływu osobiste przekonania czy poglądy. Cechuje mnie w pełni profesjonalne podejście i troska o interesy współpracujących ze mną klientów. Pełnię funkcję adwokata prawa kanonicznego w Kaliszu, Włocławku oraz innych miejscowościach znajdujących się w okolicy mojej kancelarii w Łasku.

W czym może Państwu pomóc adwokat kościelny?

Jako adwokat kościelny zajmuję się wszystkimi kwestiami związanymi z prawem kanonicznym, m.in. udzielam porad prawnych czy świadczę usługi mediacyjne. Do mojej kancelarii kanonicznej niedaleko Włocławka często zgłaszają się klienci poszukujący pomocy w kwestii stwierdzenia nieważności sakramentu małżeństwa. W czasie pierwszej konsultacji sprawdzam, czy istnieją przesłanki do przeprowadzenia procedury. Jeśli tak, pomagam klientom w gruntownym przygotowaniu się do procesu i sporządzam niezbędną dokumentację.

Proszę o wcześniejsze umówienie spotkania w mojej kancelarii pod wskazanym na stronie numerem telefonu lub adresem e-mail. Zapraszam do współpracy.